Dzisiaj jest: 18.6.2024, imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli
Ogłoszenie:

Prasy taśmowe ze stali kwasoodpornej

dodano: 2023.03.23 ważne do: 2023.06.21 wyświetleń: 91
Szczegóły ogłoszenia:
Oferujemy prasy taśmowe do odwadniania osadów wykonane ze stali nierdzewnej. Dzięki temu prasa taśmowa może być zastosowana także w szkodliwych warunkach. Jest to także bardzo uniwersalne rozwiązanie, które może być zastosowane w przemyśle spożywczym, papierniczym, można używać je do oczyszczania ścieków oraz różnego rodzaju odpadów przemysłowych. W ofercie znajdują się różne rodzaje pras o szerokości taśmy od 500 mm do 1200 mm.

Prasa taśmowa do osadów to urządzenie stosowane w różnych branżach przemysłu, które służy do osuszania osadów. Osad to materiał stały, powstający w procesie oczyszczania ścieków lub innych substancji. Osad jest zazwyczaj wilgotny i zawiera dużą ilość wody. W celu pozbycia się nadmiaru wody, osad musi być osuszony. Na początku osad jest zwykle podgrzewany, aby usunąć z niego część wody. Następnie przekazywany do prasy taśmowej, gdzie zostaje ściskany w celu usunięcia wody. Prasa taśmowa może działać na zasadzie mechanicznej, hydraulicznej lub pneumatycznej, w zależności od modelu. Dzięki temu przedsiębiorstwa z różnych gałęzi gospodarki mogą liczyć na duże obniżenie kosztów związanych z utylizacją odpadów.

Oferujemy prasy taśmowe na indywidualne zamówienie, urządzenie będzie dostosowane do określonego rodzaju osadów. Więcej informacji uzyskają Państwo:

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-MONTAŻOWE „Montech” Sp. z o.o.

20-258 Lublin 62, Łuszczów Drugi 108

tel.: +48 81 752 12 25

e-mail: [email protected]

Kontakt
prasatasmowa
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się: