Dzisiaj jest: 18.6.2024, imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli
Ogłoszenie:

Zakupy z USA – wysyłka do Polski

dodano: 2023.04.03 ważne do: 2023.07.02 wyświetleń: 90
Szczegóły ogłoszenia:
Rynek USA oferuje bardzo wiele towarów, które często niedostępne są w polskich sklepach. Dlatego klienci poszukują sposobów na przesłanie zakupów zrobionych w USA, które nie dostarczane są do Polski czy też Europy. W tym przypadku warto skorzystać z pośrednika, który zajmuje się odebraniem paczki ze sklepu oraz przesłaniem do klienta w Polsce.

Klient{, który kupuje| kupujący} w sklepie internetowym w Stanach Zjednoczonych, w formularzu adresowym podaje swoje imię oraz nazwisko czy też nazwę zamówienia oraz adres {firmy, która jest pośrednikiem|pośrednika}. Następnie po odebraniu i sprawdzeniu paczki, zostaje ona wysłana do odbiorcy w Polsce.

Zaletą zakupów w Stanach Zjednoczonych jest duży wybór towarów, a także marek, które nie występują w polskich sklepach. Dodatkowo możemy liczyć na bardzo atrakcyjne ceny, sklepy internetowe w USA często organizują bardzo atrakcyjne promocje. Na stronie internetowej przewoźnika można skorzystać z kalkulatora, który pozwoli obliczyć koszty wysyłki, oferowana jest wysyłka drogą morską oraz drogą lotniczą.

Kontakt:

Prime Parcel Service

tel: 793 683 617

e-mail: [email protected]

Kontakt
primeparcelservice
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się: