Dzisiaj jest: 16.4.2024, imieniny: Bernarda, Biruty, Erwina
Ogłoszenie:

Strony internetowe przyjazne wyszukiwarkom

dodano: 2023.05.24 ważne do: 2023.08.22 wyświetleń: 76
Szczegóły ogłoszenia:
Strony internetowe przyjazne dla użytkowników i wyszukiwarek Oferujemy profesjonalne strony internetowe, mogą być to wizytówki dedykowane dla mniejszych firm, gdzie potencjalny klient zapozna się z ofertą. Znajdzie na niej dane kontaktowe, numer telefonu, adres e-mail, oraz formularz umożliwiający łatwy kontakt. Tworzymy także sklepy internetowe, które umożliwiają dotarcie do milionów użytkowników internetu, kładziemy nacisk na funkcjonalność oraz intuicyjną obsługę.

W zależności od branży dopasowujemy nie tylko wygląd, ale także funkcjonalności, umożliwiające intuicyjne wyszukanie produktu, zapoznanie się z ofertą oraz zakup. Oferta sklepu internetowego jest czytelna, klient może obejrzeć zdjęcia w galerii, zapoznać się z opisem produktu. Ponadto może wybrać inne parametry produktu, takie jak kolor czy rozmiar, jak również wiele innych cech charakterystycznych dla danej branży.

Właściciel sklepu otrzymuje platformę pozwalającą na łatwe zarządzanie sprzedażą. Dzięki czemu obsługa dodawania produktów, zdjęć oraz cennika jest niezwykle intuicyjna. Sprzedaż odbywa się na podstawie listy zamówień, raportów dotyczących płatności. Dostępne są także rozbudowane moduły dotyczące statystyk, pozwalające na optymalizację wyników sprzedaży. Wdrażamy systemy płatności natychmiastowych obsługujących banki oraz BLIK.

Projektując serwisy internetowe skupiamy się na kilku płaszczyznach Najważniejszą rolą strony internetowej jest prezentacja oferty dotyczącej usług lub towarów. Dlatego trzeba przygotować odpowiedni tekst, który pozwoli potencjalnym klientom zapoznać się ze szczegółami. Istotne jest, aby rozwiać wątpliwości klientów, przykładowo opisać szczegóły techniczne. Warto pamiętać, że tekst znajdujący się na stronie przekłada się bezpośrednio na widoczność w wynikach wyszukiwania Google. Dlatego przygotowując treść warto wykorzystać tematyczne słowa kluczowe, przy czym treść powinna być naturalna dla czytelnika. Patrząc od strony potencjalnego klienta, warto zwrócić uwagę nie tylko na główne słowa kluczowe, ale także szczegółowe cechy produktu. Przykładowo w branży budowlanej klientem może być skrupulatny inżynier szukający dostawcy, posługując się specyfikacją projektu budynku. W wyszukiwarce poda nie tylko główną frazę, ale także wymiary oraz kod normy, atestu dotyczący materiałów budowlanych. Podobna zasada znajdzie zastosowanie w przypadku serwisów internetowych z wielu różnych branż. Nie można zatem zapominać o szczegółach zawartych w treści oferty. Myśląc o pozycjonowaniu skupiamy się również na strukturze strony.

W przypadku firmy usługowej ofertę można przedstawić na podstronie Usługi, lub stworzyć wiele podstron, oddzielnie dla każdej usługi. Jak widzimy w wynikach wyszukiwania Google w przypadku usług wyszukiwarka często prezentuje konkretne podstrony danej strony/domeny. Dlatego zaprojektowanie optymalnej struktury ułatwi zaindeskowanie i pozycjonowanie poszczególnych usług. Analogicznie w przypadku sklepu internetowego warto przemyśleć strukturę kategorii oraz podkategorii, jakie będą indeksowane w wyszukiwarce Google. Od strony technicznej strona internetowa musi obecnie spełniać wiele wymagań, dotyczących przykładowo wyświetlania na urządzeniach mobilnych, poprawnego działania na różnych przeglądarkach internetowych.

Optymalizacja techniczna przyspiesza ładowanie strony, co jest szczególnie ważne w przypadku smartfonów. Należy także zadbać o płaszczyznę graficzną, dostosowanie zdjęć oraz grafik, dobranie odpowiedniej rozdzielczości. Oferta dotyczy kompleksowej obsługi, w tym także hostingu, rejestracji domeny oraz bezpiecznego protokołu SSL, przygotowania regulaminu strony internetowej lub sklepu internetowego, polityki prywatności, klauzul dotyczących ciasteczek oraz przepisów RODO.

Projektujemy również rozbudowane portale internetowe dla firm oraz instytucji. Zespół RSO zdobywa doświadczenie, wdrażając wiele nowoczesnych rozwiązań, do tej pory stworzyliśmy ponad 200 stron oraz kilkadziesiąt sklepów internetowych. RSO to programiści, graficy, specjaliści SEO oraz copywriterzy, którzy w profesjonalny oraz przystępny sposób zaprezentują Państwa ofertę na stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu:

tel. 667 763 440
tel. 605 892 461
Kontakt
stronywww
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Strona WWW: https://rso.pl
Podziel się: