Dzisiaj jest: 23.7.2024, imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy
Ogłoszenie:

Ocieplanie budynków

dodano: 2023.04.10 ważne do: 2023.07.09 wyświetleń: 82
Szczegóły ogłoszenia:
Prowadzimy prace termomodernizacyjne mieszkań, domów jednorodzinnych, jak również dopasowujemy rozwiązania do budżetu oraz potrzeb. Ważnym etapem będzie sprawdzenie kondycji budynku, zastosowanych wcześniej materiałów izolacyjnych. Najczęściej wymieniamy materiały izolacyjne na poddaszu, aktualnie używa się nowoczesną piankę jak również watę. W sytuacji elewacji wykorzystuje się w zależności od potrzeb różne grubość styropianu, w ten sposób ociepla się również ściany podpiwniczenia, które znajdują się w gruncie.

Termomodernizacja będzie jednym z właściwych sposobów na obniżenie kosztów ogrzewania domu. Poprawia efektywność energetyczną nieruchomości, dzięki temu zużywasz mniej energii na ogrzewanie. Oznacza to niższe rachunki za energię jak również mniejszy wpływ na środowisko naturalne. Docieplenie domu to dobry sposób na poprawienie jego efektywności energetycznej. Poprawia ono izolację termiczną budynku, co pozwala na utrzymanie ciepła w pomieszczeniach na dłużej. W efekcie budynek jest bardziej energooszczędny, a koszty na ogrzewanie spadają.

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi termomodernizacji oraz docieplania domów. Przeprowadzamy szczegółową analizę domu, oceniamy jego efektywność energetyczną oraz sugerujemy najkorzystniejsze rozwiązania. Zajmujemy się również doborem materiałów, wykonaniem prac jak również nadzorem nad projektem. W ten sposób masz pewność, iż prace zostaną przeprowadzone profesjonalnie i zgodnie z normami.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty:

tel: +48 730 658 803

e-mail: [email protected]

Turowiec 24, 22-120 Wojsławice

Kontakt
dobraremontownia
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się: